Výsledky 2011
4. 2. 2011
Dat. | Závod + místo | Jump. | Zkouška LA2 | Agility | Body |
29.1. | OPSION 014 - Hradec Králové | 9 | dis | dis | 1 |
7.5. | Hop sem, hop tam - Sezemice | dis | 2V | 12 | 7 |
14.5. | Opava | dis | dis | ||
7D | 2 | ||||
15.5. | Opava | 3V | |||
2V | 13 | ||||
28.5. | Dolní Přím - Probluz | 4 | 3V | 2/16 | 12,8 |
23.7. | Žamberk | LA2-dis | 2V | 2/27 | 13,35 |
10.-11.9. | MČR družstva Žamberk | dis | 9 | 5 | |
17.-18.9. | MČR mládeže Praha jednotlivci | 8 | 9 | ||
MČR mládeže Praha družstva | 5 | ||||
CELKEM | 59,15 |
Dat. | Závod + místo | Jump. | Zkouška LA2 | Agility | Body |
20.3. | OPSION 016 - Hradec Králové | 22 | dis | dis | 1 |
23.4. | Zlatá překážka - Rozkoš | 13 | 11BO | dis | 1 |
23.4. | 12BO | ||||
24.4. | Zlatá překážka - Rozkoš | 18 | dis | dis | 1 |
1.5. | Jičín | 6 | dis | dis | 1 |
7.5. | Sezemice | 17 | 4V | dis | 7 |
14.5. | MR pudlů | dis | 17 | ||
dis | |||||
15.5. | MR pudlů | 6 | 8 | ||
Mistrovské běhy | 3/5 | 5 | 9,2 | ||
MR celkem | 4/5 | ||||
4.6. | Rozkoš | dis | 7V | dis | 7 |
5.6. | Rozkoš | dis | 8BO | dis | 1 |
18.6. | Rychnov n. Kn. | dis | dis | dis | 1 |
25.6. | Rýzmburk | 2/18 | 2V | 2/18 | 18,8 |
8.7. | Šumperk | 4 | dis | 5 | 1 |
23.7. | Žamberk | LA2-dis | 5D | 5 | 2 |
20.8. | Jičín | dis | dis | LA2+3 8 | 1 |
21.8. | Česká Třebová | dis | 5VD | 14 | 4 |
27.8. | Vysoké Mýto | 5 | 2VD | dis | 4 |
10.9. | MR - družstva Žamberk | dis | 9 | 5 | |
CELKEM | 65 |
Dat. | Závod + místo | Jump. | Zkouška LA2 | Agility | Body |
20.3. | OPSION 016 - Hradec Králové | dis | 7D | 6 | 2 |
23.4. | Zlatá překážka - Rozkoš | 8 | dis | 8 | 1 |
dis | |||||
24.4. | Zlatá překážka - Rozkoš | 16 | 4V | 19 | 7 |
1.5. | Jičín | 3/36 | 2V | 5 | 12,44 |
7.5. | Sezemice | dis | 9V | dis | 7 |
14.5. | Praha - MR pudlů | 3/20 | 7 | ||
dis | |||||
15.5. | Praha - MR pudlů | 14 | 5 | ||
Mistrovské běhy | 1/5 | 1/5 | 22,4 | ||
MR celkem | 1/5 | 30 | |||
4.6. | Rozkoš | 15 | LA3 - 5D | 8 | 2 |
5.6. | Rozkoš | 17 | 5VD | 7 | 5 |
18.6. | Rychnov n. Kn. | 3/33 | 5D | dis | 7,32 |
23.6. | Rýzmburk | 1/18 | 3VD | dis | 12,08 |
8.7. | Šumperk | dis | dis | 3/13 | 5,52 |
23.7. | Žamberk | LA3-5 | dis | 7 | 1 |
20.8. | Jičín | dis | 8VD | LA2+3 7 | 5 |
21.8. | Česká Třebová | dis | 1BO | 7 | 1 |
27.8. | Vysoké Mýto | dis | 4VD | 6 | 5 |
9.-10.9. | CACIAg Žamberk | 4 | |||
MČR - družstva Žamberk | dis | 9 | 5 | ||
CELKEM | 130,76 |
Dat. | Závod + místo | Jump. | Zkouška LA2 | Agility | Body |
7.5. | Sezemice | 8 | 6V | dis | 7 |
18.6. | Rychnov n. Kn. | 16 | 6VD | 4 | 4 |
17.7. | Smržovka | 1V | 7 | ||
dis | |||||
23.7. | Žamberk | LA2-1/11 | 4VD | 13 | 4 |
21.8. | Česká Třebová | 6 | 4VD | 12 | 4 |
15.10. | Hradec Králové | 23 | 2V | dis | 7 |
CELKEM | 33 |
Dat. | Závod + místo | Jump. | Zkouška SA2 | Agility | Body |
7.5. | Sezemice | 5 | dis | dis | 1 |
8.5. | Opatovice n.L. | 6 | 2V | dis | 7 |
4.6. | Rozkoš | 10 | dis | 12 | 1 |
5.6. | Rozkoš | 17 | dis | dis | 1 |
12.6. | Východočeské mistrovství mládeže | 3/4 | 1/4 | 11,4 | |
Součet | 1/4 | ||||
18.6. | Rychnov n.K. | dis | 2VD | 9 | 4 |
25.6. | Rýzmburk | dis | 3VD | 3/17 | 8,68 |
8.7. | Šumperk | 11 | 2VD | 9 | 4 |
9.7. | Šumperk | 2/18 | dis | 9 | 6,9 |
23.7. | Žamberk | SA2-2/13 | dis | 5 | 5 |
21.8. | Česká Třebová | dis | 4VD | 9 | 4 |
27.8. | Vysoké Mýto | 4 | dis | 5 | 1 |
17.-18.9. | MČR mládeže Praha jednotlivci | 17 | dis | 5 | |
17.-18.9. | MČR mládeže Praha družstva | ||||
CELKEM | 59,98 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška MA3 | Agility | Body |
23.4. | Zlatá překážka - Rozkoš | dis | 1V | dis | 17 |
2V | |||||
24.4. | Zlatá překážka - Rozkoš | 2/21 | 3V | dis | 15,05 |
1.5. | Jičín | 11 | dis | dis | 1 |
7.5. | Sezemice | 1/9 | 1V | 1/9 | 20,08 |
4.6. | Rozkoš | 3/22 | 3V | 7 | 13,88 |
5.6. | Rozkoš | dis | dis | dis | 1 |
18.6. | Rychnov n. Kn. | 3/8 | dis | 1/8 | 11,08 |
25.6. | Rýzmburk | 1/10 | dis | 1/10 | 14,2 |
23.7. | Žamberk | MA3-dis | dis | dis | 1 |
27.8. | Vysoké Mýto | 1/10 | dis | dis | 7,6 |
9.-10.9. | CACIAg Žamberk | 10 | 5 | ||
MČR Žamberk jednotlivci | dis | 9 | |||
CELKEM | 106,89 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška SA1 | Agility | Body |
7.5. | Sezemice | 17 | 3V | 4 | 6 |
8.5. | Opatovice n. L. | dis | dis | 9 | 1 |
4.6. | Rozkoš | 16 | 5V | 10 | 6 |
5.6. | Rozkoš | 12 | 3V | 19 | 6 |
18.6. | Rychnov n. Kn. | 4 | 2V | 7 | 6 |
25.6. | Rýzmburk | 4 | 3VD | 5 | 4 |
8.7. | Šumperk | 5 | 2V | dis | 6 |
9.7. | Šumperk | 4 | 1V | 10 | 6 |
23.7. | Žamberk | SA1-dis | 2V | 11 | 6 |
21.8. | Česká Třebová | 10 | SA2 - dis | 5 | 1 |
přestup do SA2 | 10 | ||||
CELKEM | 58 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška SA2 | Agility | Body |
7.5. | Sezemice | 7 | 4VD | 9 | 4 |
12.6. | Východočeské mistrovství mládeže | 2/4 | dis | 6,2 | |
18.6. | Rychnov n. Kn. | 3/25 | 3VD | 8 | 9 |
23.7. | Žamberk | SA2-4 | dis | 10 | 1 |
21.8. | Česká Třebová | 9 | 5D | 6 | 2 |
Celkem | 22,2 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška LA1 | Agility | Body |
18.6. | Rychnov n. Kn. | 19 | dis | dis | 1 |
25.6. | Rýzmburk | 9 | dis | dis | 1 |
8.7. | Šumperk | 10 | 2VD | dis | 4 |
23.7. | Žamberk | LA1-dis | 9BO | 10 | 1 |
21.8. | Česká Třebová | 5 | 6BO | dis | 1 |
Celkem | 8 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška SA1 | Agility | Body |
19.3. | OPSION 016 | 8 | dis | dis | 1 |
9.4. | Praha - Kyje | dis | 4 | ||
13VD | |||||
18.6. | Rychnov n. Kn. | 13 | 6V | dis | 6 |
23.7. | Žamberk | SA1-3/12 | dis | 25 | 4 |
13.8. | Louny | 14D | 7 | 1 | |
14.8. | Louny | 3V | 5 | ||
MR kníračů Louny | 5 | dis | 5 | ||
21.8. | Česká Třebová | dis | 2V | 14 | 5 |
4.-5.9. | PAWC Holandsko | 8/26 |
16/26 |
||
dis | |||||
PAWC součet | 14/26 | 20 | |||
Celkem | 51 |
Datum | Závod | Jumping veterán | Agility veterán | Body |
19.3. | OPSION 016 | 1/1 | dis | |
9.4. | Praha - Kyje | 3/4 | 2/4 | |
18.6. | Rychnov n. Kn. | dis | 3/9 | |
23.7. | Žamberk | dis | 3/6 | |
13.8. | Louny | 2/2 | 1/2 | |
14.8. | Louny | 1/2 | 1/2 | |
21.8. | Česká Třebová | 1/2 | dis | |
2.-4.9. | PAWC Holandsko | 7/26 | dis | |
12/26 | ||||
PAWC součet | 14/26 | |||
9.-11.9. | MČR veteráni SA | 5/5 | 4/5 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška SA1 | Agility | Body |
13.8 | Louny | dis | |||
14.8. | Louny | 6V | 5 | ||
MR kníračů Louny | dis | dis | 5 | ||
21.8. | Česká Třebová | dis | 3V | dis | 6 |
CELKEM | 16 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška SA2 | Agility | Body |
12.6. | Východočeské mistrovství mládeže | 4 | 2/4 | 6,2 | |
Součet | 2/4 | ||||
18.6. | Rychnov n.Kn. | 2/25 | 7D | 10 | 10,25 |
23.7. | Žamberk | SA2-dis | 5VD | 6 | 4 |
13.8. | Louny | 4 | 4D | 8 | 2 |
14.8. | Louny | 12 | 4VD | dis | 4 |
21.8. | Česká Třebová | dis | 3VD | dis | 4 |
CELKEM | 30,45 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška MA1 | Agility | Body |
15.10. | Hradec Králové | dis | 2V | dis | 6 |
CELKEM | 6 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška LA2 | Agility | Body |
23.7. | Žamberk | LA2-3/11 | dis | 4 | 4 |
CELKEM | 4 |
Datum | Závod | Jumping | Zkouška LA1 | Agility | Body |
23.7. | Žamberk | LA1-dis | dis | dis | 1 |
CELKEM | 1 |
Zuzana Vítková a Focus Akumulator