V soutěži Podorlická liga 2009 získala ZKO Žamberk 1.místo!
Vánoční obranářský závod - Žamberk - 12.12.2009
Kategorie ZZO:
Keprtová Blanka a Art (malý knírač) - 11.místo
Dunglová Natálie a Dandy (border kolie) - 12. místo
Keprta Mirek a Archie (parson teriér) - 15.místo
Valášek Martin a Brenda (bearded kolie) - 16.místo
Vrkočová Eva a Armína (královský pudl) - 20.místo
Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 5.místo
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 9.místo
Valášek Martin a Chatangee (briard) - 11.místo
Šesták Josef a Taran (NO) - 13.místo
Šestáková Kateřina a Donar (NO) - 14.místo
Kategorie ZVV1:
Harapát Ladislav a Harmy Niox (NO) - 3. místo
Kategorie IPO1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 4. místo
Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 4.místo
Beranová Eva a Alexia Laperys (NO) - 5.místo
Moravskotřebovský obranář - M. Třebová - 7.11.2009
Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 3.místo (45, 45)
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox - 6.místo
Kategorie IPO1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 3. místo (75,96)
Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 2.místo (92,87)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 4.místo (83,84)
O pohár 28. října Náchod - 31.10.2009
Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 1.místo (90,80)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (91,74)
Kyšperecká noc Letohrad - 24.10.2009
Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 1.místo (45, 42)
Valášek Martin a Chatangee Dalido (briard) - 4. místo (42,41)
Kategorie ZZO:
Valášek Martin a Brenda Brown Věný sen (BK) - 7.místo
O pohár města Jaroměře - Jaroměř - 26.9.2009
Kategorie IPO1:
Beranová Eva a Alexia Laperys - 1. místo (97,86,90), Nejlepší stopa
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 5. místo
Lukovský pohár - Luková - 5.9.2009
Kategorie ZZO:
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox - 5.místo
Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 3.místo
Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 3. místo
Mistrovství republiky IPO Č. Třebová 26.-28.6.2009
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 38. místo
Obranářský závod - Vysoké Mýto - 13.6.2009
Kategorie ZM:
Nováková Radmia a Brita (x) - 9. místo (41,37)
Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 6. místo (83,89)
Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (94,85)
Obranářský závod - Lanškroun - 23.5.2009
Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 2. místo
Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 4.místo
Obranářský závod - Ústí n. Orlicí - 16.5.2009
Kategorie ZVV1:
Harapát Ladislav a Harmy Niox (NO) - 1. místo
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 2. místo
Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 3.místo
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 5.místo
Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2009 Třinec - 25.-26.4.2009
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 7.místo (93,80,82)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 17.místo (81,66,63)
Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2009 Staňkov - 4.-5.4.2009
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 30.místo (83,75,71)
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 43.místo (4,82,71)
Halový závod Semanín - Č. Třebová-Javorka - 21.3.2009
Kategorie ZVV1
Harapát Ladislav a Harmy Niox (NO) - 2. místo
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 3. místo
Kategorie IPO1
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 6. místo